Eén goal in de laatste zes duels. Dat zijn verre van goede cijfers voor Jong Ajax. Aanvoerder Nick Verschuren was na afloop van de nederlaag op bezoek bij FC Dordrecht (3-0) dan ook boos.
De talentenploeg kreeg na twintig minuten de eerste tegentreffer om de oren. Daar ging een fout van Charlie Setford aan vooraf. De doelman schoof de bal zomaar in de voeten van Daniel van Vianen, die ‘m mee gaf aan Jari Schuurman. Daarna was het hangen.
Het was sowieso niet de avond van Setford. Hij ging na rust opnieuw in de fout. De goalie leek een hoge bal makkelijk te kunnen vangen, maar liet ‘m los. Devin Haen rook zijn kans en schoot zijn ploeg van dichtbij op 2-0. Setford bleef beduusd achter.
Bij Jong Ajax maakte de achttienjarige Lasse Abildgaard nog wel zijn debuut. Hij zag hoe Léo Seydoux vlak voor tijd de eindstand op het scorebord zette. Dordrecht gaf een voorzet vanaf de zijkant, waarna Seydoux binnen kopte.
Aanvoerder Verschuren verscheen na afloop bij ESPN voor de camera. Hij was niet boos op de blunderende Setford, maar wel op het collectief falen van zijn ploeg. “We hebben een plan en dat wordt gewoon niet uitgevoerd. We houden ons niet aan de afspraken.”
Jong Ajax leed vrijdag de zesde nederlaag op rij. In die duels werd maar één keer gescoord. Dat zijn geen beste cijfers, weet ook Verschuren. “Het is gewoon schandalig, Ajaxonwaardig, gênant bijna. Ik heb er geen andere woorden voor.”
Opstelling Jong Ajax: Setford; Precious Ugwu, Verschuren, Julian Brandes, Lucas Jetten (90+2. Lyfe Oldenstam); Sean Steur, Jan Faberski, Rico Speksnijder (68. Rida Chahid); David Kalokoh (68. Yoram Boerhout), Julian Rijkhoff, Skye Vink (88. Abildgaard).
Sluit je aan bij onze ruim 135.000 leden. Samen staan we achter Ajax. Omdat SV Ajax opkomt voor jouw belangen ben je nog meer met Ajax verbonden.
* Prijzen lidmaatschappen verschillen per leeftijdsgroep en aantal leden per gezin.
Voorrang bij kaartverkoop
Tijdens evenementen dichtbij spelers
Heel veel korting, acties en prijzen!
© 2025 ajaxlife.nl – Powered by TRES